Pomorskie
Darmowe ogłoszenia - szybko, łatwo i bezpłatnie

Księgowość - Finanse

Księgowa/y - Kadrowa/y - praca stacjonarna w Gdańsku

***Jesteśmy firmą z 20 - letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują...
Praca - Księgowość - Finanse - Gdańsk
Doradcę Finansowego

DORADCA DS. POŻYCZEK OFERUJEMY: Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie pożyczkowej Praca może być traktowana jako dodatkowe źródło dochodów Zatrudnienie w oparciu o umowe zlecenie) Bezpł...
Praca - Księgowość - Finanse -
Przedstawicieli finansowych

Opis stanowiska pracy: ? Realizacja planów sprzedażowych ? Poszukiwanie, nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów ? Utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami i dbanie o jako...
Praca - Księgowość - Finanse - Słupsk

TOP